چرخ کسب‌وکار در سروش‌پلاس

سروش‌پلاس پیام‌رسان ایرانی با امکاناتی ‌نظیر پرداخت درون‌کانالی، ویترین و پست‌چین محتوایی، امکان ذخیره‌سازی ابری اطلاعات، بات‌های کاربردی، تبلیغات درون‌برنامه‌ای، خدمات پرداخت امن و امکانات مدیریت کانال. میزبانی از ۳۱ میلیون کاربر رجیسترشده و بیش از ۳ میلیون کاربر فعال روزانه، سروش‌پلاس را تبدیل به بهترین پیام‌رسان برای کسب درآمد و فعالیت کارآفرینان و صاحبان کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ کرده‌است! کسب‌وکار خود را در سروش‌پلاس راه‌اندازی کنید و با پیوستن به بیش از ۱۰۰ هزار کانال فروشگاهی، کارفرمای خود باشید!

کافه بازار مایکت اندروید نسخه وب سیبچه
pic
pic

پرداخت درون‌کانالی

سرویس«پرداخت درون‌کانالی» سروش‌پلاس با طراحی رابط کاربری منحصر به فرد و اعمال سطوح امنیتی بالا، بهترین و امن‌ترین گزینه برای پرداخت وجه درون‌برنامه‌ای در سروش‌پلاس است. با فعال‌سازی این امکان توسط صاحبان کسب‌و‌کارها، علاوه بر امنیت و سهولت بیشتر در پرداخت، امکانات و مزایایی برای صاحبان کانال‌ها و کسب‌و‌کارها در نظر گرفته می‌شود تا انتقال مبالغ دریافتی 5 برابر سریع‌تر و بهینه‌تر از سایر روش‌های انتقال وجه صورت پذیرد. این سرویس با ارسال رسید معتبر برای خریدار و فروشنده و هم‌چنین فراهم کردن امکان پرداخت از طریق اتصال به کیف پول و یا درگاه بانکی، سهولت و امنیت در پرداخت را تضمین می‌کند. تمامی پرداخت‌های صورت گرفته از این مسیر از سوی سروش‌پلاس قابل پیگیری است تا امنیت فروش کالا و خدمات در بالاترین سطح ممکن برای کارآفرینان سروش‌پلاسی فراهم شود.

نحوه فعال‌سازی پرداخت درون‌کانالی

صاحبان کسب‌وکارها پس از مراجعه به پشتیبانی سروش‌پلاس به آیدی scm_admin3@، توضیحات مربوطه و فرم فعال‌سازی سرویس را دریافت خواهند کرد. درخواست کاربران پس از انجام مراحل اولیه ثبت‌نام، در صف بررسی تیم پشتیبانی قرار می‌گیرد تا فعال‌سازی نهایی این سرویس در کوتاه‌ترین زمان ممکن صورت پذیرد. نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره موبایل مالک کانال و هم‌چنین شناسه(آیدی) عمومی کانال از جمله مواردی است که ارائه آن برای فعال‌سازی این سرویس الزامی است.
پس از فعال‌سازی سرویس برای کانال موردنظر، می‌توانید از طریق نوار گفتگو نسبت به ایجاد پست پرداخت‌دار اقدام کنید. کانال‌داران در پست‌های پرداخت‌دار می‌توانند پنج مبلغ مختلف را برای کالا و یا خدمت موردنظر تعریف کنند تا خریداران با انتخاب یکی از دو مسیر پرداخت ـ‌کیف پول و یا درگاه بانکی‌ـ کالای موردنظر خود را خریداری کنند. پس از پرداخت هزینه، رسید معتبر از سوی سروش‌پلاس برای خریدار و فروشنده ارسال خواهد شد تا روند خرید و فروش با اطمینان خاطر دنبال شود.

pic
pic

تبلیغات

برای سفارش تبلیغات در بستر سروش‌پلاس کافی‌ست درخواست تبلیغات کانال خود را به شناسه Splus_ads@ ارسال کنید.

پس از بررسی میزان فعالیت و هم‌چنین محتوای کانال توسط کارشناسان، می‌توانید نوع تبلیغات موردنظر را انتخاب کنید. تبلیغات بنری در صفحه نخست ویترین، تبلیغات پین بالای گفتگو به‌صورت بازدید و قرار گرفتن در بخش پیشنهاد روز از جمله تبلیغات پیشنهادی است که در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

بات‌های کاربردی

از دیگر امکانات سروش‌پلاس برای کانال‌داران می‌توان به بات‌های کاربردی اشاره کرد. بات‌های پشتیبانی، استیکرساز و بات انتقال کانال و محتوا از تلگرام به سروش‌پلاس از پرکاربردترین بات‌های این پیام‌رسان هستند.

pic
pic

امکانات مدیریت کانال

در مدیریت کانال‌های سروش‌پلاس، شما می‌توانید با انتخاب افراد از لیست مخاطبین خود تا ۵۰۰ نفر و پس از آن با ارسال لینک عمومی کانال به کاربران، تعداد اعضای کانال فروشگاهی خود را افزایش دهید. امکان فعال کردن حالت امضای پیام مدیران کانال، ارسال انواع فایل‌های متنی، صوتی و تصویری و ایجاد نظرسنجی نیز در کانال‌های سروش‌پلاس امکان‌پذیر است.

ورود به لندینگ ویژه کسب و کار

با ما در ارتباط باشید