ارتباط، زندگی، سرگرمی

قوانین و مقررات در سروش پلاس

اپلیکیشن سروش پلاس یک کانال تعاملی است که با هدف ایجاد بستری مدرن، به‏‌روز و سریع برای تعامل دوطرفه راه‌اندازی شده است و روز به روز تلاش خواهد کرد تا تجربه کاربران از این تعامل دو طرفه را بهبود بخشد.
شرایطی که در اینجا تعیین شده است، قوانین حاکم بین نرم‌افزار سروش پلاس شامل سایت، اپلیکیشن‌ها و کلیه خدمات قابل ارائه آن و کاربران را تعیین می‌نماید.
 
1) شرایط عضویت
 
1-1) عضویت در سروش پلاس رایگان است.
2-1) تمام افراد با داشتن یک شماره موبایل و با رعایت قوانین کشور و شرایط این توافقنامه، می‏‌توانند از کلیه خدمات سروش پلاس استفاده نمایند.
3-1) وارد نمودن نام کاربری در سروش پلاس، اختیاری است و کاربر می‌تواند از هر عنوانی که مایل باشد استفاده نماید. به شرطی که ضایع‌کننده حقوق اشخاص حقیقی و حقوقی نبوده و ناقض قوانین این توافقنامه و کشور جمهوری اسلامی نباشد.
4-1) کاربر می‏‌تواند برای کانال شخصی خود، شناسه (ID) ایجاد نماید و یا اینکه از شناسه خودکار بهره ببرد.
 
2) محتوای رد و بدل شده در سروش پلاس
 
1-2) محتوای به اشتراک گذاشته شده در کانال‌های رسمی و شخصی، گفتگوی‌های گروهی و دو نفره، توسط افراد عضو سروش پلاس ارائه می‌شوند و مالکیت معنوی و همچنین مسئولیت‌های ناشی از آن بر عهده کاربر به اشتراک‌گذارنده آن است. بدیهی است سروش پلاس مسئولیتی در این زمینه برعهده نمی‌گیرد.
2-2) کاربران مجاز به انتشار محتوای خلاف واقع، غیراخلاقی، ضد دین، گسترش‌دهنده خشونت و تروریسم، کودک‌آزاری و غیرقانونی نمی‌باشند و عواقب آن برعهده خود کاربر خواهد بود.
 
3) اطلاعات و حریم خصوصی
 
1-3) سروش پلاس بالاترین اهمیت را برای حفظ حریم خصوصی کاربرانش قائل بوده و به موارد مطرح شده در سند «حریم خصوصی» کاملا پای‌بند است.
2-3) شماره موبایل کاربر جز برای کاربرانی که شماره او را در لیست مخاطبین خود دارند، قابل مشاهده نخواهد بود.
3-3) تصویر پروفایل کاربر، وضعیت (Status)، نام کاربری افراد در گفتگوهای گروهی و سایر بخش‌ها برای سایر کاربران قابل مشاهده است. لذا توصیه می‌شود اطلاعات و تصاویری که تمایلی به انتشار عمومی آن وجود ندارد و یا مواردی که ناقض قوانین هستند به عنوان تصویر و نام کاربری انتخاب نشود.
 
4) شرایط استفاده
 
1-4) کاربر مجاز است کانال‌های رسمی و شخصی مورد علاقه خود را دنبال کند، اطلاعات آن را با سایر دوستان خود به اشتراک بگذارد و با توجه به سیاست‌های هر کانال، در نظرسنجی‌ها و ... شرکت نماید، به متن‌ها و محتوای منتشر شده، پاسخ دهد و یا با مدیر کانال تعامل نماید.
2-4) کاربر مجاز است با دوستان خود تشکیل گفتگوی دونفره یا گروهی دهد و یا تماس صوتی برقرار نماید.
3-4) کاربر می‏‌تواند کانال شخصی تعاملی و غیر تعاملی ایجاد نماید.
4-4) استفاده از خدمات کانال‌ها اعم از رسمی و شخصی، گفتگوها و تماس صوتی نیازمند دسترسی به اینترنت بوده و رایگان است.
5-4) کاربر آزاد است تا در چهارچوب قوانین این توافقنامه و قوانین جمهوری اسلامی ایران، اقدام به استفاده از بخش‌های مختلف سروش پلاس نماید. لازم به ذکر است عواقب تخطی از این بند، بر عهده خود کاربر می‌باشد. در این خصوص سروش پلاس خود را توسعه دهنده سرویس دانسته و مسئولیت نحوه استفاده از این سرویس بر عهده کاربر است.
6-4) سروش پلاس می‌تواند حساب کاربری کاربران ناقض قوانین را با/بدون اطلاع قبلی به صورت موقت و یا دائم غیرفعال نماید.
7-4) کاربر مجاز به استفاده از سیستم‌های خودکار نظیر ربات‌ها، اسپایدرها، بدافزارها و ... نمی‌باشد.
 
5) سایر
 
1-5) استفاده از سایت، نرم‌افزار و یا هر کدام از خدمات سروش پلاس، به معنی پذیرش موارد فوق بوده و کاربر ملزم به رعایت آنها می‌باشد. کاربر در هر زمانی که با این موارد موافق نباشد، می‌تواند عضویت خود را لغو نموده و از خدمات سروش پلاس استفاده ننماید.
2-5) متن و موارد مطرح شده در این سند، قوانین و شرایط سروش پلاس است. کاربر باید با توجه به محل زندگی خود، شرایط و قوانین آن کشور را نیز رعایت نماید.
3-5) در همه شرایط، متن منتشر شده در این صفحه از وبسایت، به عنوان آخرین به روزرسانی قوانین محسوب شده و قابل استناد خواهد بود.

بیشتر از سروش پلاس بدانیم

اخبار و اطلاعات مربوط به سروش‌پلاس را در بلاگ سروش‌پلاس بخوانید.

مشاهده بلاگ سروش پلاس

با ما در ارتباط باشید