احراز نشان رسمی یا تیک آبی

نشان رسمی (تیک آبی)، تنها برای حساب‌های کاربری و کانال‌های متعلق به شخصیت‌های مطرح و شناخته‌شده (حقیقی) و شرکت‌ها، سازمان‌ها و نام‌های تجاری معتبر با گستره خدمات در سطح ملی ارائه می‌شود. این نشان برای جلوگیری از کلاهبرداری متقلبین از برند و نام اشخاص حقیقی و حقوقی معروف ایجاد شده است تا کاربران بتوانند حساب اصلی و معتبر را از حساب‌های تقلبی تشخیص دهند.


تذکر

داشتن نشان رسمی در دیگر پلتفرم‌ها لزومی بر تایید فرد توسط سروش‌پلاس نبوده و این موارد باید توسط کارشناسان سروش‌پلاس بررسی شود.

pic
pic

شرایط احراز نشان رسمی

اشخاص حقیقی:

 • مسئولین دولتی و حاکمیتی
 • سلبریتی‌ها، بازیگران، ورزشکاران معروف ملی

 • اشخاص حقوقی:

 • نهادها، سازمان‌ها، وزارت‌خانه‌ها
 • روال درخواست احراز نشان رسمی اشخاص حقیقی

  اشخاص حقیقی برای دریافت تیک آبی باید عکس کارت ملی خود و شماره موبایلی را که می‌خواهند برای آن حساب کاربری در سروش‌‌پلاس تیک آبی دریافت کنند، به آدرس support@splus.ir ایمیل کنند. کارشناسان مربوطه پس از بررسی، دریافت یا عدم دریافت تیک آبی را طی حداکثر 7 روز کاری از طریق ایمیل به اطلاع درخواست‌کنندگان می‌رسانند.

  pic
  pic

  روال درخواست احراز نشان رسمی اشخاص حقوقی

  اشخاص حقوقی باید به وسیله ارسال یک نامه رسمی (در سربرگ رسمی سازمان مربوطه همراه با مهر و امضا) به شرکت ستاک هوشمند شریف به آدرس تهران، خیابان شهید بهشتی، بعد از خیابان شهید علی‌اکبری، پلاک ۲۷۶، ساختمان مهام (کد پستی: ۱۵۷۶۶۵۳۱۳۴) درخواست خود را اعلام نمایند. در این درخواست می‌بایست شناسه حساب کاربری یا کانال مربوطه به همراه یک شماره تماس برای تعاملات بعدی ذکر شود. کارشناسان مربوطه پس از بررسی، دریافت یا عدم دریافت نشان رسمی را طی حداکثر 7 روز کاری از طریق شماره تماس ذکر شده در نامه به اطلاع درخواست‌کنندگان می‌رسانند. این نامه از طریق ایمیل به آدرس support@splus.ir نیز قابل‌دریافت است.


  تذکر

  انتشار هر محتوای مغایر با قوانین سروش‌پلاس، اخبار کذب، ترویج خشونت و یا تشویش اذهان عمومی صلاحیت حساب کاربری یا کانال را سلب کرده و نشان رسمی از حساب کاربری یا کانال مذکور گرفته می‌شود.

  با ما در ارتباط باشید